in

Igor D’Autorio, uczeń Polskiej Ludoteki „Wojtek” w Ascoli Piceno zdobył srebro na zawodach karate w Berlinie

Igor D’Autorio, uczeń Polskiej Ludoteki „Wojtek” w Ascoli Piceno zdobył srebrny medal na zawodach karate Berlin Open 2019 International, występując w polskich barwach. 7-letni chłopiec konkurował ze starszymi od siebie zawodnikami.

Berlin Open 2019 International – na tych oto zawodach międzynarodowych spośród 27 zawodników z wielu krajów (Polska, Ukraina, Niemcy, Szwajcaria, San Marino, Panama) IGOR D’AUTORIO – uczeń Polskiej Ludoteki “Wojtek” w Ascoli Piceno – w polskich barwach zdobył swój bardzo cenny SREBRNY MEDAL .

Chłopiec startował w kategorii Kata Mate U10, co oznacza że niespełna 7-letni Igor konkurował ze starszymi od siebie o trzy lata zawodnikami. Obecnie nasz wielokrotny “mały mistrz” z Ascoli Piceno trenuje z utalentowanym trenerem Maestro Sayed Jamaleddin Nekoofar.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za Igora, który już przygotowuje się do kolejnych zawodów.